Kontakt


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu

ul. Dworcowa 1, 63-900 Rawicz
tel./faks: 65-546-4333, 65-546-7375

godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00
e-mail: sekretariat@pcprrawicz.pl
Adres strony internetowej: www.pcprrawicz.pl
Biuletyn informacji Publicznej: www.pcprrawicz.biuletyninformacji.pl

Kierownik PCPR

Ewa Szczepaniak
kierownik@pcprrawicz.pl

Kierownik PCPR w Rawiczu

Uchwała Nr 25/134/2007 Zarządu Powiatu Rawickiego z dnia 06 września 2007r. w sprawie zatrudnienia Kierownika Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlana

    Zespół ds. osób niepełnosprawnych

    Katarzyna Jankowska - starszy pracownik socjalny
    k.jankowska@pcprrawicz.pl

    Magdalena Łukowiak - pracownik socjalny
    m.lukowiak@pcprrawicz.pl

    Pokój nr 8

    Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej

    Bogumiła Umławska - kierownik zespołu
    b.umlawska@pcprrawicz.pl

    Ewa Gniatkowska - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
    e.gniatkowska@pcprrawicz.pl

    Kinga Stolaś - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
    k.stolas@pcprrawicz.pl

    pokój nr 4

    Lidia Młody - psycholog
    l.mlody@pcprrawicz.pl

    pokój nr 9

    Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej

    Kinga Stolaś - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
    k.stolas@pcprrawicz.pl

    Ewa Gniatkowska - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
    e.gniatkowska@pcprrawicz.pl

    pokój nr 10

    Zespół ds. pomocy środowiskowej:

    Monika Juszkowska - starszy pracownik socjalny
    m.juszkowska@pcprrawicz.pl

    Kinga Zakrzewska - straszy pracownik socjalny
    k.zakrzewska@pcprrawicz.pl

    pokój nr 3

    Główny księgowy

    Katarzyna Fiebich
    k.fiebich@powiatrawicki.pl
    jednostka obsługująca: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu, ul. Kopernika 4, 63-900 Rawicz
    tel. 667 113 117

    przejdź do góry...

    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu. ul. Dworcowa 1, 63-900 Rawicz, tel./faks: 65-546-4333, 65-546-7375

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji